Výpis aut podle parametrů motoru

Umožňuje rychlé porovnání všech aut vámi vybrané velikosti a typu karoserie podle nejrůznějších parametrů motoru, převodovky a pohonu kol, které si můžete sami volit.
Níže je zobrazen seznam aut v databázi. Ten můžete omezovat nebo rozšiřovat podle velikosti a typu karoserie. Stačí zaškrtnout požadovanou kategorii. Například malé auto a hatchback. V seznamu pak zůstanou pouze malá auta s karoserií hatchback. Jak u velikosti tak u typu karoserie můžete zaškrtnout i více kategorií, nebo nemusíte mít zaškrtnutou žádnou a budete porovnávat všechna auta z databáze.
Seznam aut můžete seřadit podle libovolného údaje. Stačí kliknout na název sloupce. Můžete si tak seřadit třeba podle kombinované spotřeby všechny kombíky s dieselovým motorem, automatickou převodovkou a pohonem všech kol. Sloupce s jednotlivými parametry můžete najetím kurzoru na pravou stranu záhlaví sloupce a kliknutím libovolně přidávat, nebo odebírat. Výchozí řazení je podle kombinované spotřeby.
Pozor! U počítačů s pomalejším připojením může každá akce trvat i několik vteřin. Zdržte se, prosím, po tuto dobu dalších akcí, jinak nemusí výsledek odpovídat požadavkům. Máte-li pocit, že program pracuje chybně, obnovte, prosím, stránku a začněte znovu.
Kliknutím na odkaz "Stáhnout tabulku jako PDF" stáhnete aktuální seznam jako PDF soubor.Třídy aut

miniauta
malá auta
kompakty
střední třída
vyšší střední třída
velká/luxusní auta

Karoserie

Liftback
Hatchback
Sedan
Kombi
MPV
SUV / offroad
Kupé
Roadster / kabriolet

Typy motorů

elektromotor
mild hybrid + benzín
mild hybrid + nafta
plug-in hybrid
benzinový atmosférický
benzinový + na bioetanol
benzinový s turbem
benzinový s kompresorem
benzinový s turbem i kompresorem
benzinový s turbem + na bioetanol
CNG+benzín
LPG+benzín
turbodiesel
hybrid

Převodovka

manuální převodovka
automatická převodovka

Druh pohonu

pohon přední nápravy
pohon zadní nápravy
stálý, nebo přiřaditelný pohon všech kol
reklama